Strona główna » MULTIMEDIA I EDUKACJA » TABLICE MULTIMEDIALNE » ProLite TE10518UWI-B1AG 105" 5K, Android
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105
ProLite TE10518UWI-B1AG 105" 5K, Android
IIYAMA
Dostępność:Dostępny na zamówienie 1-2 dni robocze
Czas transportu:Kontakt 864737800
Numer katalogowy:TE10518UWI-B1AG
Kod producenta:TE10518UWI-B1AG
Stan magazynowy:0 szt.
Kod EAN:4948570122011
Gwarancja:Gwarancja producenta 36 miesięcy
Klasa energetyczna:G
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
105" ultraszeroki interaktywny wyświetlacz 5K UHD z panoramicznym widokiem 21:9
TE10518UWI-B1AG to rewolucyjny, interaktywny 105" ekran dotykowy 5K UHD, który wprowadza nowy poziom współpracy i zaangażowania w miejscu pracy. Ten wyposażony w najnowocześniejszą technologię oraz szereg imponujących funkcji i funkcjonalności, interaktywny monitor został zaprojektowany, aby zmienić sposób pracy, komunikacji i dzielenia się pomysłami. Niezależnie od tego, czy chodzi o sale konferencyjne, sale lekcyjne czy miejsca spotkań, ten 105” ekran dotykowy 21:9 Ultra-Wide jest najlepszym narzędziem do wspierania kreatywności, produktywności i płynnej komunikacji.
Microsoft Teams Front Row
21:9 Ultra-Wide Screen
5K - 11 Mega Pixels
iiWare 11
USB-C Connection
Dostarcza najnowszy sygnał wideo, audio i Touch za pośrednictwem jednego portu, a nawet ładuje urządzenie z mocą 100W.